Bizim TEOG Maceramız-2

Bu sabah tam iki yıl öncesine gittim. Oğlum Ali, ikinci TEOG sınavına girecekti bir sonraki gün.. İlk sınavdaki sonucumuz bizi hem rahatlatıyor, hem de sınav sonraki oğlumun ruh halini hatırladıkça müthiş derecede geriyordu. Çünkü bizim için herşeyden önemlisi, oğlumuzun kendini hırpalamaması idi. Sonuçta her şey olacağına varacaktı. Oğlum sınav öncesi … DEVAMI.

Başarılar Çocuklar!!!

Sevgili öğrencilerimiz ve velilerimizin heyecanını paylaşıyor; TEOG Sınavına giren tüm çocuklara başarılar diliyoruz. Rahat ve huzurlu olun, en iyisini yapacağınıza inanın, kendinize güvenin. www.teogdestek.com

Özele Gidecek Öğrenci Devleti Seçemeyecek

İzmir Amerikan Koleji (11)(1)1 milyon 175 bine yakın öğrencinin yarışacağı TEOG sınav sonuçları Haziran sonunda açıklanacak. Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB), geçen yıl başlattığı özel okullara kayıt sisteminin bu yıl da uygulanması bekleniyor. TEOG sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz özel okul kayıtları yapılacak. Devamını oku..

Sınavda Yeni Kurallara Dikkat!

teog-okul-ve-ergenlik-uzmanlar-bu-donemler-icin-7727039_x_4060_oYaklaşan TEOG öncesi sınav kuralları tekrar tekrar öğrencilere hatırlatılırken yeni uygulama konmuş olan bazı kuralların oldukça önemli olduğu ve öğrencilerin sınavlarını ve geleceklerini en ufak bir hatanın bile olumsuz etkileyebileceği belirtildi. Devamını oku..